Nieuwsbrief 3 – Maart 2020

Nieuwsbrief inzake preventieve maatregelen coronavirus maart 2020

Wij nemen onze verantwoordelijkheid voor de veiligheid en het welzijn van onze medewerkers, cliënten en partners zeer serieus. In het kader van de toenemende zorgen rondom het Coronavirus informeren wij u hierbij over de maatregelen die wij hebben genomen om ervoor te zorgen dat onze dienstverlening kan worden voortgezet.

Tot 6 april a.s. zal ons kantoor een minimale bezetting hebben. Onze medewerkers zijn gefaciliteerd om vanuit huis te werken, zodat de toegang tot de systemen en e-mail gegarandeerd is. Onze dienstverlening gaat gewoon door, echter wij zullen u fysiek niet te woord kunnen staan en daardoor kunt u mogelijk enige hinder ondervinden.

We volgen voortdurend de ontwikkelingen en het advies van de overheid om het welzijn van onze medewerkers, cliënten en partners te blijven waarborgen.

Mocht er als gevolg van deze uitzonderlijke gebeurtenissen vertraging in de doorlooptijden optreden, dan vragen wij hiervoor uw begrip.

U kunt ons te allen tijde bereiken op onderstaande telefoonnummers of per e-mail:

Hans Wilton, wilton@wilton.nl, 06-20736654
Arne van der Ent, vanderent@wilton.nl, 06-83835328
Paul de Kroon, dekroon@wilton.nl, 06-13006880
Roland Bezemer, bezemer@wilton.nl, 06-46909168
Michiel Krauss, krauss@wilton.nl, 06-55699000
Dominique van Hilten, vanhilten@wilton.nl, 06-54204535
Dick Kuijper, kuijper@wilton.nl, 0640686133
Leonie van der Zee, vanderzee@wilton.nl, 06-50631327
Inez Visser, visser@wilton.nl, 0630518435
Marina van Oostayen, vanoostayen@wilton.nl, 06-52308558

Mocht u naar aanleiding van deze nieuwsbrief nog vragen of opmerkingen hebben, dan horen wij dat graag.

Met vriendelijke groet,

Wilton Family Office

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *